Szenior Foglalkoztatás

A Magányos Időseket és Családokat Segítő Alapítvány (MISA) értesíti az olvasókat,hogy széleskörű előkészítő munka után megkezdjük egy Kistérségi Szenior Foglalkoztatási Klub (rövidítve  KSZFK) működtetését.

A Klub célja a Szenior Foglalkoztatási Szövetség országos hálózatának tagjaként:

-          konkrét segítséget nyújtani az idősebb munkanélküliek álláskereséséhez szükséges ismeretek megszerzéséhez, valamint a sikeres  álláskereséshez

-          a Klub folyamatos működésével megteremti a Ráckeve kistérségi munkáltatók és a szenior álláskeresők foglalkoztatási fórumát

A  klubfoglalkozások minden hónap negyedik keddjén szintén 14 órakor kezdődnek.

Helye: Petőfi Művelődési Ház, Dunavarsány, Kossuth L. u 2.sz.

A Klub munkáját támogatja  a Közép-magyarországi Munkaügyi Központ, valamint, a Ráckevei Munkaügyi Kirendeltség is.

A rendezvényünkre nemcsak a munkát keresőket, hanem a munkaadókat, az érdekképviseleteket, valamint minden érdeklődőt szeretettel várunk!