Anyák napjára

2010.05.07
„SZELLŐK SZÁRNYÁN…”

A Magányos Időseket és Családokat Segítő Alapítvány értesíti az olvasókat, hogy ANYÁK NAPI jótékonysági programot szervez Dunavarsányban

2010. május 7-én /pénteken / 17 órai kezdettel a Petőfi Művelődési Ház színháztermében.

Program:
1.      „ Szellők szárnyán” címmel kétszer fél órás operett műsor az Operettszínház művészei: Leblancz Győző és Tóth Éva előadásában. A szünetben mini-büfé áll kedves vendégeink rendelkezésére. ( A bevételt a nagycsaládosok éves tagdíjának befizetésére fordítjuk.)
2.      Meghívásos adományosztás. A nyugdíjas klubok által megjelölt személyek, illetve családok külön értesítéssel a műsor után külön teremben vehetik át az értékes adomány-csomagokat.
Belépődíj: személyenként 800 forint. Tizennégy év alatt ingyenes.
Ingyenes autóbuszjáratot tervezünk (!) Délegyháza-Majosháza-Dunavarsány és vissza útvonalon.

Minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk