ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK !

2015.11.01

ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK !

Tisztelettel értesítünk minden álláskeresőt, hogy a Senior Álláskereső Klub következő foglalkozására munkaadók érkeznek

Szigetszentmiklós  / Tököli úton / egy szociális szövetkezet keres, biztonsági őröket, takarítókat, csomagolókat, kertészt, stb.  A személyzeti vezető személyesen fog jönni a következő foglalkozásra.

Egy másik Kft pedig gyártósori összeszerelőket keres az ÁTI- sziget területén lévő üzemükbe. A szokásos álláslista mellett Hírlevél / budapesti lista / is lesz.

A foglalkozás ideje: 2014 szeptember 30. kedd 14 óra. Helye: Dunavarsány Petőfi Műv. Ház.  A Ráckevei Munkaügyi Kirendeltség vezetője is várható. A közfoglalkoztatás kérdését is szeretnénk napirendre tűzni.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk: A klubvezetőség nevében: Dr. Gligor János.