Szenior Foglalkoztatási klub

2010.04.14
        TÁJÉKOZTATÓ

A Kistérségi Szenior Foglalkoztatási Klub rendezvényéről

2010 . március 16-án megtartottuk a klub második összejövetelét. Több mint 20-an voltunk. Először a Klubvezető tartott tájékoztatót a Ráckevei Munkaügyi Kirendeltségtől kapott lista alapján az államilag finanszírozott szakképzési lehetőségekről, majd a legfrissebb állás –lista segítségével a munkalehetőségeket nézték át . Ezzel párhuzamosan Radul Zoltán vezetésével megkezdődött a számítógép kezelői oktatás is.
   A következő klubfoglalkozáson, április 20 –án egyrészt az alapvető munkajogi kérdések, másrészt az önéletrajz írása lesz a téma. Ezen az összejövetelen írjuk össze azokat a klubtagokat, akik szeretnének eljönni a május 20-i csoportos állásbörzére, amely a Csepeli Munkásotthonban lesz. ( Tehát májusban rendhagyó módon nem a hónap harmadik keddjén tartjuk a foglalkozást.)