JÁTSZOTTUNK A GYERMEKNAPON

2011.07.19

JÁTSZOTTUNK A GYERMEKNAPON

A Vállalkozók a Majosházi Gyermekekért Alapítvány által szervezett gyermeknap programjaiban aktívan részt vett a Misa Alapítvány is. Sokféle, érdekesebbnél érdekesebb játékot szerveztünk. Például gólyalábazást, kerékpár-versenyt. A legnagyobb érdeklődést a csokoládéevő-verseny  és a kötélhúzás váltotta ki. A Kováts doktor úr által előkészített akadályverseny is lebonyolítottuk. Ebben a nagyobb gyerekek vettek részt és bizonyították, hogy ismerik Majosházát. Sokféle szerény ajándékkal nemcsak a helyezetteket, de minden résztvevőt jutalmaztuk. Jó móka volt.

Dr. Gligorné Lovász Erzsébet

MISA irodavezető